Acai Berry 30000

Suplement diety Acai Berry 30000

Ilość w opakowaniu: 60 kapsułek

Suplement diety Acai Berry 30000 to kompozycja wartościowych ekstraktów z roślin i owoców. Formuła Acai Berry 30000 została dodatkowo wzbogacona o chrom i zieloną herbatę. Suplement diety Acai Berry 30000 zawiera 900 mg ekstraktu z jagód acai w zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Składniki aktywne:

  • ekstrakt z jagód Acai DER 4:1,
  • ekstrakt z zielonej herbaty w tym 55% EGCG
  • chrom

Zielona herbata będąca źródłem katechin m.in EGCG stymuluje utlenianie tłuszczów pomagających tym samym zwiększyć metabolizm. Pomaga w zapobieganiu gromadzenia się tłuszczu.

Kofeina zawarta w zielonej herbacie stanowi silny zastrzyk energii – przyczynia się do zwiększenia wydolności oraz wytrzymałości podczas wysiłku, a także do obniżenia stopnia odczuwania wysiłku podczas ćwiczeń.

Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników w organizmie oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi.

 

Zalecana dzienna porcja:

2 kapsułki dziennie rano popijając wodą.

Ostrzeżenia i warunki przechowywania:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony i zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu. Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży. Zawiera 5 mg kofeiny w dziennej porcji do spożycia (2 kapsułki).
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w ciemnym i suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.