African Mango

Suplement diety African Mango

Ilość w opakowaniu: 60 kapsułek

African Mango jest suplementem diety wspomagającym odchudzanie o wysokiej zawartości substancji aktywnych. African Mango poleca się kobietom jak i mężczyznom w różnym wieku.

Składniki aktywne:

  • ekstrakt z african mango
  • ekstrakt z zielonej herbaty w tym 55% EGCG
  • ekstrakt z Guarany
  • ekstrakt z pieprzu Cayenne 4:1
  • chrom
Zawarta w produkcie zielona herbata będąca źródłem katechin m.in EGCG stymuluje utlenianie tłuszczów pomagających tym samym zwiększyć metabolizm.
Pieprz Cayenne zawiera kapsaicynę , która przyczynia się do zwiększenia utleniania węglowodanów.
Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników w organizmie oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi.
Ekstrakt z guarany doskonale wspomaga pozostałe składniki preparatu, pozytywnie wpływając na metabolizm tłuszczów. Guarana to również naturalne, ziołowe źródło kofeiny, która m.in. przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości podczas wysiłku.

 

Zalecana dzienna porcja:

2 kapsułki dziennie rano popijając wodą.

Ostrzeżenia i warunki przechowywania:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu. Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży. Zawiera 12 mg kofeiny w dziennej porcji do spożycia (2 kapsułki).

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach, w miejscu niedostępnym dla dzieci.