Piperine Forte+

Suplement diety Piperine Forte Plus

Ilość w opakowaniu: 30 kapsułek

Piperine Forte Plus jest to suplement diety wspomagający odchudzanie. Stężenie substancji czynnej (piperyny) wynosi aż 95%, a dzienna dawka to 43 mg! Poleca się go kobietom i mężczyznom w różnym wieku.

Składniki aktywne:

  • piperyna 95%
  • ekstrakt z zielonej herbaty w tym EGCG 55%
  • ekstrakt z Guarany
  • pieprz Cayene 4:1
  • chrom
Piperyna zawiera kapsaicynę, która stymuluje utlenianie tłuszczów oraz pomaga utrzymać zdrowy profil lipidowy. 
Zielona herbata będąca źródłem katechin m.in EGCG stymuluje utlenianie tłuszczów pomagających tym samym zwiększyć metabolizm. Pomaga w zapobieganiu gromadzenia się tłuszczu.Pieprz Cayenne zawierający kapsaicynę , która przyczynia się do zwiększenia utleniania węglowodanów.

Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników w organizmie oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Ekstrakt z guarany doskonale wspomaga pozostałe składniki preparatu, pozytywnie wpływając na metabolizm tłuszczów. Guarana to również naturalne, ziołowe źródło kofeiny, która m.in. przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości podczas wysiłku.

Zalecana dzienna porcja:
1 kapsułka dziennie rano popijając wodą.

 

Ostrzeżenia i warunki przechowywania:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu. Zawiera kofeinę, nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży. Zawiera 6 mg kofeiny w dziennej porcji do spożycia.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w ciemnym i suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.