Produkcja suplementów diety pod marką Klienta

Oprócz produkcji na potrzeby własne, świadczymy szeroką gamę usług w zakresie produkcji kontraktowej, wspomagamy tworzenie własnej marki. Każdy produkt dostępny w naszej ofercie możemy wyprodukować pod Twoją markę.  Nasza firma umożliwia zarówno obsługę małych producentów, jak i duże przedsiębiorstwa.

Naszym głównym celem jest opracowywanie wysokiej jakości produktów, które możemy zaoferować naszym klientom. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Działamy zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, nasze doświadczenie pozwoli zadowolić tych najbardziej wymagających. Nasza oferta dotyczy kompleksowej obsługi zleceń, począwszy od przygotowania receptury, aż do stworzenia finalnego produktu. Dobieramy surowce, opracowujemy skład, wytwarzamy produkt, konfekcjonujemy, projektujemy opakowania. Posiadamy stanowisko do etykietowania i znakowania. Nasza kontrola jakości jest obecna na każdym etapie produkcji. Jesteśmy w stanie wyprodukować zarówno długie, jak i krótkie serie produkcyjne. Zapewniamy elastyczność w wielkości produkcji. 

 

Wsparcie biznesu 

Stworzymy dla Ciebie produkt pod Twoją marką!

W ramach produkcji kontraktowej dla naszych klientów stworzyliśmy i wyprodukowaliśmy produkty, które pod ich marką zapewniły przewagę konkurencyjną na rynku.

Zakres współpracy i rodzaj wsparcia jest adekwatny do oczekiwań i potrzeb Klienta, a nasza elastyczność produkcyjna ułatwia naszym Kontrahentom kreowanie różnorodnych produktów podążających za współczesnymi trendami rynkowymi i oczekiwaniami oraz produkcję w ilościach dopasowanych do ich możliwości.

Dodatkowo oferujemy profesjonalne doradztwo marketingowe w ramach tworzonych przez nas marek i produktów.

Nasz asortyment odzwierciedla wymogi stawiane przez stale zmieniający się rynek.